Sık Sorulan Sorular

Kiralamak istediğiniz Villa'nın 'Rezervasyon Talebi’ bölümünden giriş çıkış tarihlerinizi seçerek ‘Talebi gönder’ butonuna basıp açılan sayfayı doldurmanız gereklidir. Formu doldurduktan sonra ‘ Gönder ‘ butonuna tıklayıp müşteri temsilcimizin size dönmesini bekleyebilirsiniz ya da telefon, whatsapp ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Sapanca bölgesinde ev sahiplerimiz villa fiyatlarını genellikle aylık olarak belirlediği hatta dönem dönem haftalık olarak değiştirdiği için lütfen fiyat ve müsaitlik konularında müşteri hizmetlerimizden teyit alın.

Havale/EFT ile Ödeme : https://www.sapancaevleri.com/banka-hesaplari bulunan hesap bilgilerimize ön ödeme(%50) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.

Kredi Kartı ile Ödeme :  İnternet sitemizde bulunan kredi kartı ödeme sistemi çok yakında aktif olacaktır. Kredi kartı ile telefonda ya da acentamızın Akdeniz ve Ege Bölgesine özel sitesi villayolu.com'daki https://www.sapancaevleri.com/pos kısmından ödeme yapabilirsiniz.İşlemler tek çekim olup kredi kartı ödemelerinde hizmet bedeli alınmaktadır.

Nakit Ödeme : Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir. Bazı villalarımızda kalan ödeme kredi kartı ile kabul edilmektedir. Bunun için müşteri hizmet yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.

https://www.sapancaevleri.com Türsab 10682 Belge No’lu - Siraç Turizm’e ait İstanbul,Kocaeli ve Sakarya Bölgesine özel villa kiralama sitesidir.

Acentamız ile ilgili Türsab sitesi https://www.tursab.org.tr/acenta-arama kısmından ya da Türsab çağrı merkezinden Acenta Adımız ya da Belge No ile firmamız ile ilgili bilgileri doğrulatabilirsiniz.

Ayrıca Ticaret Bakanlığı sitesinden https://www.eticaret.gov.tr/sirketsorgula sitemizi doğrulatabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


Acente Adımız: Siraç Turizm
İşletme Unvanımız: Buhayra Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Mersis No: 0188057855800001

Vergi Dairesi: İkitelli V.D.
Vergi No: 1880578558

Villa/Bungalov Kiralamada dikkat edilmesi gereken konular; kiralamak istediğiniz villa/bungalov size uygun mu, kişi sayınıza yeterli mi, ulaşım için araç gerekli mi, bölge olarak sizi tatmin edecek bir bölgede mi bu konularda bilgi alırsanız, Villa/Bungalov’a ulaştığınızda herhangi bir sürpriz veya beklenmedik bir durumla karşılaşmazsınız.

Villa/bungalov rezervasyonu sırasında tek kişinin bilgileri yeterli olsada daha sonra tüm kimlik bilgilerinin sisteme girilmesi ve girişte kimlik yada pasaport bilgileri gerekmektedir.Villa/Bungalov'da konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin KBS(Kimlik Bildirim Sistemi) girilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir. Bilgiler girilmemesi durumunda ev sahibiye cezai yaptırım uygulanmaktadır.

Bölgedeki bungalovlara genellikle giriş saatlerimiz 14:00'dir.Çıkış Saati 11:00'dir. Geniş villa/bungalovlarda bu süreler temizlik sebebiyle değişebilmektedir.Her villa/bungalov sayfasında giriş ve çıkış saatleri yazmaktadır.

Genel olarak en az 2 gece olup bazı villalarımızda özel günler ve bayram haftalarında bu süre değişebilmektedir. Her villanın sayfasında Fiyatlar ve Kurallar kısmında minimum kiralama süreleri belirtilmiştir.

Villa ve Bungalovların kapalı alanlarında sigara içilmesi kanunen yasaktır.

Bazı villa ve bungalovların anahtarı giriş gününde ev sahibi ya da evin görevlisi tarafından misafirlerimize teslim edilir.
Villa/bungalovların tam konumu ve karşılayacak kişilerin bilgileri giriş gününden önce size iletilecektir.

Sadece aile konaklama şartı bulunan villa ve bungalovlarımızın açıklamalarında mutlaka belirtilmiştir. Villalarımızın ve bungalovlarımızın belli kısmında hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. 
Arkadaş grubuysanız lütfen müşteri hizmet yetkilimize durumu bildirin. Size uygun seçenekler konusunda yardımcı olacaktır.

Aksi belirtilmedikçe villa ve bungalovlara evcil hayvan kabul edilmemektedir.
https://www.sapancaevleri.com/Evcil-Hayvan-Dostu-Villalar ve https://www.sapancaevleri.com/Evcil-Hayvan-Dostu-Bungalovlar sayfalarından evcil hayvan kabul eden villa ve bungalovları görebilirsiniz.
Ayrıca müşteri hizmetleri yetkilimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her villamızın/bungalovun görevlileri bulunmaktadır.Giriş gününden önce görevli arkadaşların iletişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da bir ihtiyacınız olduğu takdirde arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bazı villalarımızda bebek yatağı ve sandalyesi bulunmakta,açıklamalar kısmında belirtilmektedir.
Böyle bir talebiniz olması durumunda mutlaka müşteri hizmetleri yetkilimize bildiriniz.

Bir çok villa ve bungalovlardan oluşan bazı tesislerde yemek hizmeti bulunmaktadır.Bunun dışında villa ve bungalovlarda yemek hizmeti bulunmaktadır.Sadece bazı bungalov ve villalarımızda kahvaltı dahildir.Bu evlerimizle ilgili müşteri hizmetleri yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış