• Arkadaşın ile paylaş
  • facebook
  • twitter

Hakkımızda

   2017 yılında İstanbul'un tarihi yarımadasında kurulan acentamız ,2019 yılından itibaren faaliyetlerine İstanbul Avcılar bölgesinde devam etmektedir.

   (A-10682) TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olan acentamız 2018'den bu yana müşterilerden gelen talep doğrultusunda Antalya (Kalkan, Kaş), Muğla (Fethiye, Bodrum,Marmaris),Sakarya(Sapanca),Kocaeli(Kartepe) ve İstanbul(Şile) gibi bir çok bölgede villa/bungalov  kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.

   Bu hizmetleri kendi kurmuş olduğumuz villayolu.com ve sapancaevleri.com siterlerinde  farklı büyüklük ve fiyatlarda yüzlerce villa ve bungalov portföyüyle sağlamaktadır.

   Günlük kiralık bungalov ve villa acentesi olarak, sizlere elimizden geldiğince kaliteli villa ve bungalovlar sunuyoruz.Yerinde gördüğümüz yüzlerce villa ve bungalovlar ile yüksek standartı yakalamaya çalışan ev sahiplerini seçmeye özen gösteriyoruz.

   Lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sapanca Bungalov ve Sapanca Villa size özel yüzlerce seçeneğiyle sapancaevleri.com 'da.
   

WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış